Nokia Asha 503 ile ilgili yararlı bilgiler

Nokia Asha 503 ile ilgili yararlı bilgiler

Süper çabuk fotoğraf çekin ve yükleyin. Kilit ekranınızdan yalnızca kaydırarak kameraya erişin ve anında çekime başlayın. Eğlenceyi paylaşmak da çok pratik. Yalnızca tek dokunuşla fotoğraflarınızı Facebook’a yükleyebilirsiniz.
Fastlane, tüm yepyeni uygulamalarınızı, kartvizitlerinizi, Facebook güncellemelerinizi, tweetlerinizi ve takviminizde tarihi yaklaşan faaliyetleri tek ekranda toplar. Üstelik Facebook fotoğrafları ve gönderilerinizdeki beğenileri ve yorumları dahi gösterir.
Asha 503’te yer alan Line, LinkedIn, WeChat ve öbür süper uygulamalar ile arkadaşlarınızla iletişimi sürdürmek çok pratik. Bununla Birlikte bedava 10 oyun armağanı ile can sıkıntınıza nihai verin.
İddialı renge sahip tek çekirdeğin kristal berraklığındaki tek kapakla çerçevelendiği Asha 503, inanılmaz tasarımıyla ön tasarıya çıkıyor. Çizilmeye sağlam Corning® Gorilla® Cam 2 ekran benzeri kudretli dizayn nitelikleri, onu hem sağlam aynı zamanda harika görünümlü kılıyor.
İnternette sörf yapmayı seviyor musunuz? Nokia Xpress Tarayıcıyla hem internette ek olarak çabuk gezinir aynı zamanda bilgi tasarrufunda bulunursunuz. Bununla Birlikte Nokia Xpress Now uygulamasıyla web genelinde yepyeni, nihai stil muhtevası keşfedebilirsiniz.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.