Ödül alamamam enteresan


Ödül alamamam enteresan

Aklımda Kalanlar’ adlı yepyeni bir albüm çıkartan Fettah Can: Pazar mananında beklediğim alakayı göremiyorum. 300 adet şarkısı meydana gelen bir adamın şarkılarından hiçbirinin hediye almaması enteresan!
Ebru Gündeş’ten, Sibel Can’a, Hande Yener’den, Gülben Ergen’e civarı birçok populer isme verdiği şarkıları bir albümde toplayan Fettah Can, ‘Aklımda Kalanlar’ adlı yepyeni bir albüm indirilmeye çıkarttı. Albüm yapmadan öncesinde bohem bir hayat sürdürdüğünü vurgulayan Can, müzik yaşamıyla alakalı GÜNAYDIN’a özel bilgilendirmeler inşa etti.
Ek Olarak öncesinde yabancı şarkıcılar aracılığıyla seslendirilmiş şarkılarınızı, bizzat yorumunuzla yepyeni bir albümde topladınız. Bu düşünce ne türlü doğdu?
Aslında ben, yepyeni şarkılardan meydana gelen bir albüm inşa etmek istiyordum. bu sırada kız dostum Cansu’dan (Kurtçu) eskiyen şarkıları toplamam ile alakalı bir düşünce geldi. Yapımcım Ahmet Çelenk de fikrimize dayanak oluyor ve ‘Aklımda Kalanlar’ albümünü hazırlamaya başladık.
Hangi şarkılara koltuk vereceğimiz ile alakalı doğrusu belli bir süre zorlandık. 300’e yakın şarkının içinden seçtik. Bu şarkılar, sahnede benden en fazla istenilen şarkılar arasından seçildi. Ek Olarak Sonra stüdyo kiraladık. Belki de Türkiye’deki en çabuk albüm kaydını yaptık. 15 gün içerisinde tüm kayıtlar, okumalar tümü tamamlandı diye konuştu.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.