Otokar TEMPO, minik otobüste yepyeni oyuncu

Otokar TEMPO, minik otobüste yepyeni oyuncu

Koç Topluluğu şirketi Otokar, kuruluşunun 50. senesinde ürün gamını genişletmeye devam etmektedir. Ticari otomobil kapsamında 5.8 metreden, 12 metrelik otobüslere, hafif kamyondan treylere civarı kapsamlı bir ürün yelpazesi ile çalışma gösteren Otokar, servis ve az uzaklık taşımacılığı kapsamında uzunca yıllardır sektör öncüsü meydana gelen ve Türkiye’nin en fazla seçim edilen minik otobüsleri Padişah’ın yanına yepyeni TEMPO’yu da ekliyor.
1963 senesinde başladığı yolculuğuna bu sabah fikri mülkiyet hakları kendisine ilişkin ürünlerle 5 kıtada 60’dan pek ülkede mahsulleri kullanılan yüzde surat türk malı sermayeli bir dünya şirketi olarak süren Otokar, üç senedir Türkiye’nin 25 birey ve üstü kapasiteli seyahat otobüslerinde sektör öncüsü olarak çalışma gösteriyor. Otokar, öncüsü meydana geldiği minik otobüs segmentinde, Padişah ailesinin yanına eklediği yepyeni TEMPO serisi ile servis ve az uzaklık taşımacılığı kapsamında ürün ailesini genişletiyor.
TEMPO amaçlı tertip eden tanıtım organizasyonunda konuşma yapan Otokar Evrensel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, “Türkiye’nin en fazla seçim edilen otobüs markası Otokar olarak 50 senedir hiç durmadan çalışıyor, üretiyor, pekçok oldukça başarılı işe imzamızı atıyoruz. Otokar, bu sabah kurucusundan aldığı cesaretinden ve Koç Grubundan aldığı azminden hiçbir birşey kaybetmeden yöntemine devam etmektedir. Türkiye’de ve yeryüzünde milyonlarca bireyin yaşamına etki ediyor, onları en güzel biçimde taşımak ve ulaştırmak amaçlı hiç durmadan çalışıyor. 50 yıl öncesinde başlayan otobüs yolculuğumuzda bu sabah yeniden ilkleri ve enleri yaratıyor, Türkiye’nin en kapsamlı ürün yelpazesi ile her türü taşımacılık ihtiyacını karşılıyoruz. Bu doğrultuda genişlettiğimiz ürün gamımıza yepyeni bir otomobil eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yepyeni minik otobüs serimiz TEMPO, alıcı beklenti ve beklentisi doğrultusunda servis ve az uzaklık taşımacılığı meydanına davranış getirmeyi amaçlıyor.”diye konuştu.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.