Özal esrarını Rus saklı servisi çözerdi

Özal esrarını Rus saklı servisi çözerdi

OLUŞMAYA başlayan Hukuki Tıp raporuyla içinden hepten çıkılmaz duruma iştirak eden, “Zehir vardı ama zehirlenmedi” benzeri ifadelerle hem şüpheleri artırıp aynı zamanda kafaları karıştıran muammayı çözebilmek amaçlı keşke Başbakan Erdoğan son ziyaretinde Rusya Hükümet Başkanı Putin’den destek isteseydi.
“Özal’a suikast var mıydı yok muydu?” araştırmasına Ruslar destek elini uzatsaydı şayet bir suikast vardıysa bunu kesin bulurlardı.
Çünkü Rus saklı servisi, kalp krizi görünümü verici zehirle suikastlarda uzmandır.
Gerçi bir zamanlar dünyanın en korkulan, en zalim saklı servisi meydana iştirak eden KGB resmen ortadan kalktı ama teşkilatın yapısının gayri resmi olarak gayet etkin ve işlek meydana geldiği ve Rus devletine hizmet vermeyi sürdürdüğü biliniyor.
Geçmişte onların yaptığı ortaya çıkarılan her suikasttan daha sonra tüm yeryüzünde ve Türkiye’de kalp krizi görünümü verici zehrin ne türlü verildiği günlerce tartışıldı.
Şimdi nedense o tartışmalar kimse aracılığıyla hatırlanmıyor. Yanıtı ben verecek değilim; o sebeple yalnızca kuşkulandığım suali ortaya atmalıyım: “Şimdi ‘O zehir, bu zehir izi yer aldı ama zehirlenerek öldürülmedi’ neticenine biyolojik diyorsak, o süre Özal’ın kalp krizi görünümü verici ve önceden KGB’nin kullandığı türde bir zehirle öldürüldüğü kuşkusu de araştırılamaz mıydı?”
Bunun araştırmasının ne türlü gerçekleştirileceğini, hangi metotla inceleneceğini ve nelere uyarı edileceğini yeryüzünde en güzel iyi bilen vatandaşlar bu sabah Rusya’da hükümet buyruğunda çalışmaktalar.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.