Renault Duster Atlantik’i aşıyor

Renault Duster Atlantik’i aşıyor

Renault Duster, Sao Paulo’daki Renault Design Abd aracılığıyla mahalli olarak yönetilen Abd bölgesine özel bir tasarımla çıkarılıyor. Araçta krom ızgaralı bir ön surat ile geride kabartma harflerle sözlü olmayan “Duster”logosunu içerir kromlu bir kaplama bulunuyor. 4×4 sürüm koyu gri rengarenk jantlarla dikkat çekiyor. Otomobil nihai nesil 4×4 çekiş sistemiyle donatıldı. İç mekân, bilhassa yepyeni dashboard ile daha zengin bir görünüş sergiliyor. Otomobilin adaptasyonu bilhassa mahalli normlara uygunluk tarafından (çarpışma, motor, süspansiyon, lastikler.) Sambacı ve Arjantinli mühendisler aracılığıyla gerçekleştirildi. Bilindiği benzeri, Renault Duster SUV (Sport Utility Vehicle) modellerin kapsamlı tüketici kitlelerine yaygınlaştırılmasının ve her biri amaçlı ulaşılabilir yeniliklerin simgesi oldu.
Amerika pazarlarına uyarlanmış bir araç

Renault Duster Brezilya’daki Curitiba imalat hanesinde mahalli olarak üretilecek ve 2011’in nihai çeyreğinde Arjantin ve Brezilya’da piyasaya takdim edilecek. Otomobil bununla birlikte Kolombiya’da Medellin imalat hanesinde üretilecek ve Mayıs 2012’den bu yana ticarileştirilecek. Renault Duster, anında hemen C segmenti düzeyinde bulunan ancak pazarda eşsiz fiyat/ekipman oranına sahip, sağlamlık ve güvenilirliği birleştiren bir 4×4. Brezilya (2007) ve Arjantin’deki lansmanı (2008) esnasında, Sandero fiyatı ile ilgili minik araçlar sınıfında konumlanıyorken iç ve harici boyutları üst kompakt modeller sınıfında bulunuyordu.

Renault’nun Hayat Pazarlama ve İletişim Direktörü Stephen Norman: « Renault Duster, Latin Abd pazarlarına hakikaten ahenk imkanı sunan bir ürün. Rakiplerine yönelik çok daha eli açık boyutları ve muhteşem sürüş becerileri nihai derece şaşırtıcı. Özel iç mekân tasarımı, çeşitli renklerdeki ambiyans ve döşemeleri ve ön panjuru ile bu özel sürüm, 4×4’ün demokratikleşmesini temin edecek ve Brezilya ve Arjantin’deki müşterileri amaçlı Duster’i çok daha çok ulaşılabilir kılacak. Hakikaten de, Renault amaçlı Abd kıtasında, Duster’dan öncesi ve sonrasının olacağı söylenebilir. Renault markasının Abd kıtasındaki yolculuğu nihai derece heyecanlı ve birden fazla yepyeni hedeflerle dolu olmayı sözü veriyor. Arjantin’de Renault amaçlı önümüzdeki amaç ilk kez senede surat bin otomobil satışını geçmek olacaktır. Bu hedefe sene sonundan öncesinde ulaşılacağını tahmin ediyorum » diye konuştu.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.