Renault Trucks Avro 6 Motorlu Yepyeni Ürün Gamı Görücüye Çıktı


Renault Trucks Avro 6 Motorlu Yepyeni Ürün Gamı Görücüye Çıktı

Renault Trucks, Yepyeni Avro 6 serisini 11 Haziran’da Lyon-Fransa’da gerçekleştirilen harika bir organizasyon ile duyurdu. Proje alanında 2 Milyar Avro’dan pek yatırımda yer alan Volvo Group, yepyeni Renault Trucks araçlarını tarihli en Yorucu testlere elbet tuttu.
Radikal ve çok yüklü kalite testleri dahil olmak üzere olmak üzere yedi senelik bir geliştirme sürecinden geçtiğimiz bu kamyonlar verimlilik ön tasarıda tutularak tasarlandı ve Avro 6 motorlarla donatıldı. Nakliye pazarında maliyetlerin muayene altında tutulmasına imkân temin edecek muhteşem, emin ve fazla yüksek performanslı yepyeni Renault Trucks araçlar tasarımları ve teknik özellikleriyle de öne çıkıyor.
Renault Trucks’ın yepyeni araçları verimlilik ön tasarıda tutularak tasarlanmıştır. Tasarımcılar kamyonları nakliye şirketlerine hizmet eden, işlerini olası olduğunca randımanlı bir biçimde gerçekleştirmelerine olanak tanıyan bir araç olarak görüp, tasarımı bunun için yönelik şekillendirdiler. Yepyeni araçlar bu zihniyeti tamamıyla yansıtıyor. Petrol tasarrufu hedefi ek olarak en baştan bu yana kamyon tasarımının mühim bir unsuruydu ve dolayısı ile, Otomobilin aerodinamik tasarımı olası meydana gelen en güzel gökyüzü akışı ele geçirilecek biçimde modellendi.
Renault Trucks bu yepyeni Avro 6 motorların geliştirme sürecinde güvenilirliği ve performansıyla populer Avro 5 motor bloklarını kullandı ve bunları, Avrupa’da 1 Ocakta 2014, Türkiye’de 1 Ocakta 2016 tarihinden bu yana zaruri olacak Avro 6 standardına uygun duruma getirmek üzere gereken değişiklikleri inşa etti. Araçlar geliştirilirken basit amaç Avro 6 normlarındaki yepyeni motor ile asgari petrol kullanımı ve en yüksek çevrecilik üst kısmına heyetti.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.