Rüya Ayini ve Rüyaya Birey Çağırma Metotları ile ilgili yararlı bilgiler

Rüya Ayini ve Rüyaya Birey Çağırma Metotları ile ilgili yararlı bilgiler

Kişinin bilinçaltını faydalanarak istediği düşü görmesi ya da güzel bir rüya anında uyandığında, aynı rüyaya aynı ritimde devam etmesi şüphesiz olasıdır. Bilinçaltımız bunu uyku esnasında meydana çıkan gevşeme ve rahatlama ardından kullandığı berrak görü yeteneğini faydalanarak gerçekleştirir ve talep ettiğimiz fotoğrafları rüyada bize seyrettirir.
Rüyaların kontrolünü imkanı sunan üç çeşitli yöntem vardır. Bu yöntemlerden ilki ve en basiti önceden beri kullanılan konsantrasyon ve direktif yoludur. Bu yöntem rüyaya istenilen bir bireyin çağrı edilmesini, çözülmek istenen bir sorunu çözüme ulaştırmayı, gelecekle ilgili kimi öngörülerde bulunmak amaçlı iletiler almayı olası kılar.
Bu yolu yapmak amaçlı aşağıdaki adımlar sırasıyla takip edilir.
1- Uyku amaçlı keyifli bir ortamın seçilir.
2- Rüya konusu seçilir. (Bu noktada birey ben bu gece rüyamda şu kişgüzel, şu mevzuyu ,şu konu hakkında geleceğimi göreceğim halinde kendisine telkinde bulunmalıdır.)
3- İstenilen rüyaya konsantre olunur. (O gece istenilen rüyanın görüleceğine yürekten inanmak ve istenilen rüyaya konsantre olmak önemlidir.)
4- Sırt üstü uzanılır.
5- Gözler kapatılır.
6- Ayak bilekleri tutulur ve gövdeye gerçek çekilir. Bu biçimde başı kaslarımızı gevşetmiş ve deşarj olmuş oluruz. Aynı anda ağır ağır soluk alıp, verilir ve yeniden aynı zamanda konsantrasyonu kaybetmeden bilinçaltına istenilen rüya söylenir. Örneğin; X şahısla ilgili rüya rastlamak ve bunu anımsamak istiyorum”benzeri..
Bu yöntem yardımıyla dilediğiniz şahısla rüyanızda telepatik olarak bağlantıya geçmeniz olasıdır. Bunun amaçlı bir ihtiyacımız meydana gelen dik konsantrasyon ve rahatlamadır.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.