Selülitli Hande


Selülitli Hande

Hande Yener ve Sinan Akçıl, Sevgililer Bugünü buna bağlı olarak Capacity’de konser verdi. Farklı farklı sahneye çıkan Hande Yener ve Sinan Akçıl, bir şarkıda düet inşa etti. Gamze Saraçoğlu’nun tasarladığı bir giysi giyen Hande Yener, mini eteğinin azizliğine uğrayarak frikik vermekten kurtulamadı ve uçuşan eteklerinden selülitlerinin görünmesine mani olamadı.
Aşk yaşamı ile ilgili bir itirafta yer alan Hande Yener, “Hayatımda yepyeni tanıdığım biri var. Üstelik bu akşam buluşacağız. Bakalım fikirlerimiz, elektriğimiz uyarsa uzunca vakitten ardından hayatımda biri olacak. Artık birbirimizi tanıma aşamasındayız”diye sohbet etti. Sevgili adayının adını izah etmek talep etmeyen Yener, “Aklımı çelmesi amaçlı enerjimizin, fikirlerimizin tutması gerekli. Tutarsa adını açıklayacağım”diye konuştu. Populer sanatçı, sevgili adayının yaşını da söylemekten kaçındı.
Kalbinin boş meydana geldiğini söyleyen Sinan Akçıl ise, “Hande Yener’le sevgili oldunuz mu?” sualine “Hayır, ama sıkı ki de olmadık. Paylaştığımız birşeyler, dostluğumuz çok ek olarak manalı. Sevgili olsaydık bunları yaşayamazdık”diye cevap verdi. Evliliğin şöhret büyüsünü bitirdiğini ifade eden Sinan Akçıl, “Bu hayattan vazgeçeceğim süre evlenme sinyali veririm ve arka tasarıya geçerim”diye konuştu.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.