Skoda Fabia Scout ile ilgili yararlı bilgiler


Skoda Fabia Scout ile ilgili yararlı bilgiler

Sorumluluklarınız sizlere bir takım kısıtlar ya da engellemeler olarak yansıyabilir. Sözgelimi sportif bir otomobil beğenirsiniz ama aileniz amaçlı dar iç mekanı ya da bebek arabasının sığmayacağı bagaj hacmi sebebinden vazgeçmek zorunda kalırsınız.
Uygun fiyatıyla ihtiyaçlarınızı belli bir bakımdan karşılayan olağan bir araba satın aldınız. Sunduğu alışılagelmiş dizayn ve temel donanımlar her kontağı çevirişinizde sizlere “keşke yabancı bir alternatif ek olarak olsaydı…” dedirten bir zoraki yolculuk başlangıcını hissedebilirsiniz. İşte bu konuyla alakalı Škoda yepyeni bir çözüm sunuyor: Fabia Combi Scout.
Cross Country dizayn elemanlarıyla sizi önce görüşte etkileyen harici görünüş hissiyatları harekete geçiriyor. Koyu gri tonlu ön ve arka tamponlar aşağı bileşenlerini yaratan gümüş difüzörlerle ön ve arka görünümde sportifliği pekiştirirken, Otomobilin çamurlukları dahil olmak üzere tüm hemen yan yüzeylerinde bulunan plastik kaplamalar Otomobilin görünümünü güçlendiriyor. Mercekli ön farlar ve dairesel ön sis farları araca kişiliğini kazandırırken, yalnızca Scout donanımına özel 16″ Arktos tipi jantlar yere dayanıklı bastığını farkettiriyor. Hem Bir harici dizayn hem bir de yolculuk konforunu etkileyen karartılmış arka camlar ile dizayn bütünlüğü bitiriyor.
Güvenlik, Fabia Combi Scout donanımında farklı bir ehemmiyete sahiptir. Şoför ve ön seyahat gökyüzü yastıklarıyla beraber hemen yan gökyüzü yastıkları ve ABS fren sistemi ile Otomobilin temel güvenlik özelliklerini oluşturur. Bununla beraber arka koltuklarda ISOFIX bebek koltuğu irtibatı arka koltuklardaki kımetli yolculara verilen ehemmiyetin bir göstergesi olarak göze çarpar.
İç mekan sizlere konforu sportif bir tasarımla beraber sunuyor. 3 kollu çok fonksiyonlu deri araç direksiyonu simidi ve paslanmaz çelikten pedallar ve Scout döşeme seçeneği ve paspaslar ile ayırt edici dizayn ayrıntılarını oluşturuyor. Ön kol dayama birimi, klimatronik klima ve cruise control Otomobilin göze çarpan konfor odaklı donanımlarından yalnızca birkaçıdır.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.