Subaru XV ve Maxi-Cosi ile çocuklar güvende


Subaru XV ve Maxi-Cosi ile çocuklar güvende

Her sene ADAC çarpışma testlerinden en güzel değerlendirmeleri almayı muvaffak olan genç araba güvenlik koltuğu markası Maxi-Cosi en nihai Avrupa Güvenlik Standardı meydana gelen **ECE R 44/04 standardında üretiliyor. Maksimum genç güvenliği sunan Maxi-Cosi kullanışlı ve zarif tasarımıyla da dünyanın en fazla seçim edilen genç araba güvenlik koltuğu markası.
Direksiyon en başında sürüş keyfi, konfor ve kudretli güvenlik arayan sürücülerin bütün isteklerine yanıt verecek özelliklerle donatılan Subaru’nun XV modeli yılbaşında Avro NCAP Güvenlik testlerinden alınabilecek en dik 5 yıldız notunu, genç savunma testinden ise tam nokta almıştı.
Ebatları büyültülen perde gökyüzü yastıkları, sırta ek olarak güzel bir savunma imkanı sunan yan gökyüzü yastıkları, yüzün darbe almaması amaçlı özel tasarıma sahip ön gökyüzü yastıklarının yanında standart olarak getirilen sürücü diz gökyüzü yastığı yardımıyla yepyeni XV kabinde yolcularını çepeçevre korumuş oluyor.
Subaru XV’de öbür bütün Subaru modellerinde meydana geldiği benzeri, Symmetrical AWD sistemi ve yatay yerleşimli Subaru Boxer Motor standart olarak yer alıyor. Symmetrical AWD, motor gücünü 4 tekerleğe eşdeğer olarak dağıtarak kudretli sokak tutuş ve güvenlik sunarken, bütün versiyonlarda standart olarak getirilen VDC (Otomobil Dinamikleri Muayene Sistemi) XV’nin performanslı kullanımlarda virajlara sağlam bir şekilde girmesini sağlıyor.
Yolcu kabinini tavandan kapılara, sütunlara ve tabana civarı her meydanda “halka biçimindeki destek şasileri”ile donatılan XV’nin çarpma hemen güvenliği maksimum seviyeye çıkıyor.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.