SUV Segmentine Yepyeni Bir Nefes Geldi


SUV Segmentine Yepyeni Bir Nefes Geldi

Ford’un Avrupa’da pazara sunacağı önce kocaman SUV olma özelliğini taşıyan Edge Konsept, Los Angeles Fuarı’nda yapılmış olan lansmanla araba tutkunlarının beğenisine takdim edildi. Ford’un Edge’de kullandığı bilişim, dizayn ve işçilik benzeri unsurlar ile ilgili ipuçları barındıran Edge Konsept’inin pazara sunulmasının sonrasında SUV segmentine yepyeni bir hareketlilik getirmesi bilave ediyor.
Teknolojisi ile farklılık yaratmaya yapılan Edge Konsept, kullanıcıların otomobil içinden ya da uzaktan komuta ile yalnızca bir düğmeye basarak park etme özelliği benzeri ileri teknolojik donanımlara sahip.
Pazara sunulduğu bütün ülkelerde kullanıcıların ve araba otoritelerinin beğenisini toplamayı muvaffak olan Edge, Avrupa’da Ford aracılığıyla pazara takdim edilecek önce kocaman SUV olma özelliğini de taşıyor. Edge, bununla birlikte Ford’un 2017 seneye civarı Avrupa sektöründe piyasaya sunacağını izah ettiği 25 modelden biri ve Ford’un Avrupa’da Kuga ve Ecosport’tan meydana gelen SUV serisinin yepyeni üyesi.
Segmentinde farklılık meydana getirecek ve müşerilerin beğenisini kazanacak evrensel bir otomobil amaçlı yola çıkan Ford, zarif ve sportif bir tasarıma sahip; performansı ve verimliliği ile ön tasarıya çıkan Edge’i müşterilerine ölçüt katmak amaçlı hazırladı ve SUV segmentinde global ölçekte büyüme amaçları doğrultusunda bir adım ek olarak atmış oluyor. Edge, Avrupa’da hayret verici bir görünüme ve muhteşem sürüş dinamiğine sahip lüks ve ileri bilişim ürünü SUV’lara yönelik isteği karşılamaya hazırlanıyor.
Ford’un Edge stratejisinde Avrupa bölgesindeki SUV satışlarının 2005 ila 2012 seneleri içinde yüzde 6.5’den yüzde 11.9’a çoğalması mühim oyun oynuyor. Aynı zamanda Ford, 2013 ila 2018 seneleri içinde Avrupa’daki toplamında SUV satışlarının yüzde 22 oranında artacağını öngörüyor.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.