TAVISTOCK HUKUKI GİZLİ ÖRGÜTLENME

TAVISTOCK HUKUKI GİZLİ ÖRGÜTLENME

Tavistock görünürde bir fikir üretme merkezi olarak kendini gösteriyor. Ama esasında dünyanın çeşitli yerlerindeki ülkelerin istikametini kesinleştirmek amaçlı çalışıyorlar.
Bir klinikleri de var, burada bilhassa Freud’un beyin yıkama metotları üst kısmına çalışıyorlar ve bu yolların kitleler üst kısmına ne türlü kullanılacağını araştırıyorlar. Ve nihayetinde dünyanın her bölgesindeki çeşitli kültürlere ve çeşitli politik iklimlere karşı metotları çıkarıyorlar.
Bu çeşit saklı bilimlerle uğraşanlar şimdi Arap Baharı’nın da aniden çeşitli ülkelerde meydana çıkmasını, bu teşkilatın çalışmalarına bağlıyorlar.
Ben Tavistock isimli bu teşkilatı yepyeni duydum ve İlluminati’nin mahaline dahi oynayacak civarı kuvvet savaşına girmiş meydana geldiğini da yardım talep etti şaşırdım doğrusu. Anladığım kadarıyla dünyanın bu duyarlı, karanlık çağında, karanlık örgütler içinde bir kuvvet savaşı, bir oyun kapma çatışması görünüyor. İlluminati’nin başlattığı geriye sayım vakası da bu savaşın bir parçası. Ne var ki bu çeşit örgütler içinde öne çıkış ve kuvvet gösterme savaşı kızıştığında birinin kocaman ve bir sürü hayret verici bir gösteri yapıp, hepimizi şaşırtarak korkutmaya çalışacaklarını bekleyebiliriz.
Ayşe Arman’ın içerik tekniğini uzunca süredir takip ederim. O, ben, Fatih Altaylı her birimiz bununla birlikte yazarlığa başladık. Elbette o günlerde her birimiz bir sürü gençtik, hepimize çılgınlık inşa etme marjı iyice tanınmıştı.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.