Toyota’dan avantajlar ile dolu yaz servis kampanyası

Toyota’dan avantajlar ile dolu yaz servis kampanyası

Mutlak alıcı memnuniyeti merkeziyle hizmet verici Toyota, 30 Haziran’a civarı sürecek Yaz Servis Kampanyası tertip ediyor. Kampanya alanında 2009 model seneyi ve öncesi bütün Toyota sahipleri amaçlı periyodik bakımlarda yüzde 20 ve özel servis paketlerinde yüzde 30 parça ve işçilik indirimi sunuluyor. Yaz Servis Kampanyası’nda bütün modeller amaçlı olabilitesi yüksek olmak üzere bedava check up ve çok avantajdan istifade etme imkanı da Toyota Plazalarda.

Toyota’nın kocaman avantaj paketleri sunduğu ananesel “Yaz Servis Kampanyası”başladı. 30 Haziran tarihine civarı sürecek meydana gelen kampanveya, Toyota sahiplerini kocaman avantajlar bekliyor.

2009 model seneyi ve öncesi Toyota sahiplerine eşsiz fırsatlar

Toyota Plazalardaki kampanya ile 2009 model seneyi ve öncesi Toyota sahiplerine periyodik bakımlarda yedek parça ve işçilikte yüzde 20 indirim imkanı sunuluyor. Bununla beraber, debriyaj stress, balata, rulman bakımının yapıldığı performans, amortisörler, aks, aks körüklerinin bakımının yapıldığı konfor ve fren balataları, disk ve disk kampanalarının yönden geçirildiği güvenlik paketlerinden meydana gelen “Özel Servis Paketlerinde” de yüzde 30 parça ve işçilik indirimi sunuluyor.

Ücretsiz check-up ve aksesuar setlerinde indirim

Yaz Servis Kampanyası’nda model farketmeksizin bütün Toyota sahiplerine bedava check-up(*) sunuluyor Bunun yakınında bütün Toyota sahipleri, aksesuar setlerinde yüzde 15’e varan indirimden de yararlanabiliyorlar.

Akülerde indirim, lastikte avantaj…

Varta marka akülerde yüzde 15 oranında indirimin de uygulandığı “Yaz Servis Kampanyası’nda, 4 tane lastik alımında tercihlerini Bridgestone ve Lassa’dan yana kullananlara Araba Buzdolabı ödül edilirken, Goodyear ve Michelin’i seçim edenler 100 TL’lik Migros ya da Carrefour ödül çekinin sahibi oluyorlar.

Axess’e 8 taksit imkanı

Avantajlı yaz servis kampanyası boyunca Toyota Plazalara gelenlere bununla beraber, KDV dahil olmak üzere 250 TL’yi geçtiğimiz mekanik servis harcamalarında Axess’e özel peşin ücretine 8 taksit imkanı da sunuluyor.

(*)Check-up, fren, araç direksiyonu sistemi, amortisör, aks körükleri, devirdaim, akü, V kayışı, kabin gökyüzü filtresi, aydınlatma ve ikaz sistemi, klima performansı ve silecek performansı kontrollerini içermektedir

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.