Yeni anayasa illa yüzde yüzle olur diye bir şey yok

Yeni anayasa illa yüzde yüzle olur diye bir şey yok

Yeni anayasa illa yüzde yüzle olur diye bir şey yok leilgili açıklamalar halkın iradesi silahtan güçlüdür ama bunlar parlemontaya inanmış değiller 7 haziran öncesi türkiye partisiyiz türkiyeliyiz demeye başladırlar.
Ele saz almakla nişantaşında tur atmakla türkiye partsisi olunmuyor.
Sen bir defa hangi halka kalkıpta türkiyenin bu mevcut üniter yapısı içerisinde yani güneydoğu doğuda bir devlet kurmaktan bahsediyorsun eğer zerre kadar şu parlementonun içinde olduğunun farkında olsa bu kişiyi ki şu anda daha millet vekili de yapmış değil parlemontaya

daha uğraşmış değil danışmanın notu üzerine demirtaşın 4 gün önce yemin ettiğini belirterek o kadar yakından takip edemiyoruz.
Anayasamızın 14.maddesi bu adımlara karşı konulmuş bir maddedir siz böyle bir adımı atamazsınız. anında gereğini bu güne kadar nasıl yaptıysak bun ddan sonra da yaparız ve nasıl o açtıkları çukurlarda kendileri boğuluyorsa bundan sonra da bundan sonra da boğulmaya devam eder.
Partilerin seçim meydanlarında yeni ana yasa sözü veridiğini belirterek bu sözün temenni ederiz ki yerine geldiğini görürüz.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.