Yeni Renault Clio: Avro NCAP’de 2012 seneyin “En İyi Supermini”si

Yeni Renault Clio: Avro NCAP’de 2012 seneyin “En İyi Supermini”si

Yeni Clio’nun tasarımında, etkin ve pasif güvenlik tarafından kudretli düzeylere erişilmesine itina gösterildi. geçtiğimiz yıl 4 kriteri basit alan güvenlik değerlendirmesine yepyeni ve daha sert maddeler getiren müstakil tesis Avro NCAP amaçlı geçtiğimiz yıl tek dönüm noktasıydı. Yepyeni Renault Clio, erişkin savunma kapsamında yüzde 88, genç savunma kapsamında yüzde 89, yaya savunma kapsamında yüzde 66 ve şoför dayanak dair ise yüzde 99’luk tek skorla misal başarılara imzasını attı. Evvelki çeşidi ile karşılaştırıldığında hakikat bağlamda tek gelişim sunmasının yanında Yepyeni Clio’yu, evrensel olarak ele geçirdiği yüzde 85’lik derece, segmentinde en güzel modeller arasına yerleştiriyor. Bu segmentte Yepyeni Clio bununla birlikte genç ve yaya savunma ve güvenlik ekipmanı sahalarında da üst seviye dereceler ele geçirdi. Yepyeni Renault Clio Avro NCAP’te “2012’nin En İyi Superminisi”olarak seçildi.

İlk donanım seviyesinden bu yana segmentinin en donanımlı güvenlik donanımlarına sahip Yepyeni Clio’da ESP, Sürat Ayar ve Sınırlayıcı, Güven Kemeri İkaz Sistemi, Şoför, seyahat ve başı / göğüs gökyüzü yastıkları bulunuyor. Yokuşta kalkış yardımı (Hill Holder),ASR, ABS ve AFU başka güvenlik donanımları içinde yer ediniyor.

50 seneden daha uzunca tek zamandır Renault, otomobillerinin güvenlik performansını geliştiren teknolojileri üretmeyi hedefliyor. Yaklaşımı ve uzmanlığı, hakikat hayat güvenliği ve hakikat ilçelerin incelenmesini basit ediniyor. 2001 senesinde, Renault Laguna Avro NCAP’nın en yüksek 5 yıldız çarpışma testi derecesini alan tarihteki önce araba oluyor. Bu tarihi andan daha sonra, Avrupalı tesis aşamalarını kademe kademe hepten katılaştırmasına karşın, birden çok Renault modeli daha benzer başarıyı yineledi (2005’de Clio 3 dahil olmak üzere). Bunun sonucunda, güvenlik dair Renault, her sınıfta üst seviye performans gösteren yeni sezon modelleri yardımıyla, Avrupa otomotiv sektöründeki tartışılmaz tek birikim ve tecrübeye sahip.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.