Yorgun Olduğunuz Anlaşılmasın ile ilgili yararlı bilgiler

Yorgun Olduğunuz Anlaşılmasın ile ilgili yararlı bilgiler

Yoğun bir iş bugünü, arkadaşlarla yapılmış olan bir parti, ya da gece gidilen bir konserin sonrasında sonrası gün uyandığınızda güzelliğinizden bir birşey kaybetmeyin.
Sigara, içki ve uykusuzluğun bedendeki negatif etkilerinden arınmak pratik kolay olası mü diyorsanız, evet… Sizlere vereceğimiz ipuçlarıyla kimse yorgunluğunuzu yüzünüzden okuyamayacak!
Cildiniz bilhassa hemen neme gereksinim duyar. Yatmadan öncesinde çayla yapacağınız rahatlatıcı bir anti-stres maskesinin gece süresince tesirini göstermesini bekleyin. Kocaman bir bardak su da sonrası gün metabolizmanızın normal çalışmasına destekçi olacaktır.
Gece süresince cilt hücre bölünmesini en üst seviyede gerçekleştirir. Cilt, bu çalışmayı da derinlemesine temiz olduğunda sıhhatli bir biçimde gerçekleştirir. Temizlik işlemi amaçlı ihtiyacınız meydana gelen gereç; gösterişli bir silme jelidir.
Peeling gösterişli derinlemesine temizleyici bir şampuan, saçlardaki jöle ya da sprey kalıntılarını ve sigara kokusunu alıp götürür. Duşun altında parmak uçlarınızla saç derisine masaj yapın ve suyla durulayın. Vücudunuz da tazeleyici duş jeliyle canlanacaktır. Mango ekstreli surat bakımı, en soluk ciltlere dahi işlek bir ton kazandırıyor. Dudak bakımı jeli ise kuru dudakları yeniliyor.
Gözleriniz yorgun mu görünüyor? Gözaltlarındaki koyu gölgeleri kalifiye bir kapatıcıyla muhteşem bir duruma getirebilirsiniz. Bir fırça sayesinde sonrasında parmak uçlarınızla kapatıcıyı göz altlarınıza iyice yedirin. Seçtiğiniz nitelik tonunun fondöteninizden bir ton açık meydana gelmesine uyarı edin. Ek Olarak pratik değil vaziyetler amaçlı pekçok markanın prof mahsulleri de yer alıyor. La Roche Posay, Biotherm ya da Lancome’un kapatıcıları bu biçimde vaziyetler amaçlı ideal.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.